Jako jedyna Linergistka, przed wykonaniem Mkijażu Permanentnego, podpisuję gwarancję jakości na własnoręcznie wykonany Makijaż Permanentny.

Przy wyborze makijażu permanentego w Zielonej Górze weź pod uwagę 3 rzeczy:

I. Obiektywnie potwierdzone kompetencje

do wykonanywania makijażu permanentgo:

3 medale poziomo
- Marzena Magiera-Kalinowska - jedyna w tej cześci Polski - 3 krotna Finalistka Mistrzostw Polski w Makijażu Permanenetnym metodą Long Time Liner z roku 2014, 2013 oraz 2012 .


II. Ekstremalnie trudne do zdobycia certyfikaty

potwierdzające klasę mistrzowską

- Marzena Magiera-Kalinowska - jedyna w lubuskiem linergitka posiadająca tytuł Elitarnej Linergistki (Elite Linergist) Makijażu Permanentego wystawiony przez Long Time Liner uzyskany w 2014 r. 

II. Ogromne doświadczenie:

1. Udział w sympozjach i dodatkowych szkoleniach z makijażu permanentnego Long TimeLiner.
2. Liczba wykonanych makijaży permanentnych w Zielonej Górze metodąLong Time Liner przez 8 lat: ponad 10 tysięcy
3. Pisemne opinie zadowolonych Klientek z wykonanych zabiegów makijażu permanentngo w tym Ewy Minge.


III. Oryginalny sprzęt i barwniki do wykonywania makijażu permanentnego tylkoLong Time Liner .

Dlatego .... zerknij poniżej, 

 

 

dypl2013-ok_400 2014-03-18 17.21.15ok 416 600 lpng time -dyplom finalisty mistrzostw

 

dypl-2ok_400_01  dyplom_elite_400 dypl3ok_400
Dlaczego Long TimeLiner i Makijaż PERMANENTNY w Zielonej Górze

 

Celem makijażu permanentnego wykonywanego metodą i sprzętym firmy Long-Time-Liner®  jest zapewnienie Linergistkom® pracy z maksymalną precyzją jednocześnie  dającą klientowi poczucie komfortu podczas zabiegów makijażu permanentnego .

Firma osiąga to, dzięki nieustannemu już od ponad 20 lat udoskonalaniu i rozwijaniu urządzenia. Najnowszym produktem jest Conture Liner Duo.

pioroltl Urządzenie pracuje jak nowoczesny długopis. Zamiast nabierać barwnik z pojemnika, Linergista® wykonując makijaż permenentny napełnia zasobnik w rączce urządzenia, co zapewnia nieprzerwane dostarczanie go na końcówkę igły , pracę bez kropel pigmentu na skórze oraz czystość podczas zabiegu. W ten sposób Linergista® cały czas jest w stanie maksymalnie kontrolować swoją pracę.
urzadzenie ltl 400Urządzenie Conture® Liner Duo do wykonywania makijażu permanentneg posiada cztery podstawowe programy, które można dostosować do własnych potrzeb. Szybkość  oraz głębokość igły mogą być ustawione przez Linergistę, aby zabieg był maksymalnie precyzyjny, a zarazem jak najmniej dczuwalny dla klienta.

Bezgłośną pracę zapewnia elektromagnetyczny napęd, zamiast standardowego rozwiązania – silniczka.

Igły, tak jak wiele części urządzenia Conture® Make-up wykonane są ze stali nierdzewnej.  Poza igłami, części urządzenia mogą być sterylizowane i używane wielokrotnie.
 Urządzenia Long-Time-Liner posiadają niemiecki certyfikat MPG 93/42 EWG poświadczający,  iż zainstalowane i użytkowane zgodnie z przeznaczeniem, nie stanowią zagrożenia dla użytkownika, klienta, jak i osób trzecich.  Produkcja urządzenia odbywa się w Niemczech zgodnie ze standardami  jakości ISO 13485:2003 oraz DIN EN ISO 13485:2007.

Normy międzynarodowe.

Urządzenia i  pigmenty LONG-TIME-LINER® spełniają wymagania międzynarodowych norm, między innymi:

DIN EN ISO 13485:2007 "Wyroby medyczne – Systemy zarządzania jakością – wymagania w stosunku do systemów ze względu na wymagania prawne" określającą wymagania do systemu zarządzania jakością, które mogą być stosowane przez organizacje do projektowania i prac rozwojowych, produkcji, instalowania i usług serwisowych wyrobów medycznych oraz projektowania, rozwoju i świadczenia związanych z tym usług.

93/42 EWG dotycząca wyrobów medycznych

ISO 9001 "Systemy zarządzania jakością", ktróra ukierunkowana jest na zrozumienie i spełnienie wymagań klienta, a więc określonych potrzeb względem wyrobów danej organizacji, przyjęcie podejścia procesowego, dostarczanie wyników skuteczności procesów oraz ich ciągłe doskonalenie, w oparciu o obiektywne pomiary.

Szkolenia Long-Time-Liner® przeprowadzane są według najwyższych standardów, certyfikowanych przez EDUQUA- Szwajacarską Organizację Jakości i Systemów Zarządzania.
Rozejrzyj się wśród swoich koleżanek, któraś na pewno nosi makijaż permanentny wykonany przeze mnie...

Marzena Magiera-Kalinowska, Elite Linergist.
3 krotna Finalistka Mistrzostw Polski w Makijażu Permanentnym Elit Long Time Liner 2014, 2013 oraz 2012.